
Vitrine restaurant

Vitrină pentru maturarea cărnii cu capacitate de 352 litri și răcire ventilată, control electronic Forcar

Vitrină sushi profesională, lungime 173 cm, răcire statică, vitrină expunere preparate reci Fagor
Vitrină sushi 173 cm, cu răcire statică, capac curbat din sticlă și control electronic al temperaturii, ideală pentru prezentarea profesională a preparatelor sushi în restaurante și baruri japoneze.
Temperatură de lucru: -4…+1 °C | Agent frigorific: R-600a | Putere: 106 W | Dimensiuni: 1730×415×270H mm

Vitrină sushi profesională 138 cm – răcire statică – control electronic – vitrină ingrediente și preparate reci Fagor
Vitrină sushi 138 cm, cu răcire statică, interior din oțel inoxidabil, capac curbat din sticlă și control electronic al temperaturii, ideală pentru prezentarea profesională a preparatelor sushi în restaurante și baruri japoneze.
Temperatură de lucru: -4…+1 °C | Agent frigorific: R-600a | Putere: 105 W | Alimentare: 220 V | Dimensiuni: 1380×415×278H mm

Vitrină sushi profesională pentru expunere și conservare la temperatură controlată Docriluc
Categoria Vitrine profesionale restaurant include echipamente esențiale pentru expunerea, păstrarea și menținerea preparatelor la temperatura optimă de servire, fiind ideale pentru restaurante, hoteluri, cantine, bistrouri și unități HoReCa.
Gama cuprinde vitrine calde, refrigerate sau neutre pentru preparate gătite, deserturi, salate, băuturi și produse ready-to-serve, concepute pentru vizibilitate excelentă, prezentare atractivă și organizare eficientă a produselor.




































